pondělí 14. ledna 2013

Jen další pěkný den

Je tu teď nějaké teplo. Prší, venku 6 stupňů! fouká vítr, ze sněhu se stala břečka :( Jestli si někdo myslel, že nějak extra trpím kvůli zimě...nebojte, vůbec. Za chvíli tu můžeme chodit v kraťasech, jestli to tak půjde dál:D žádné rampouchy, žádné dvoumetrové kopy sněhu :(
  Včera jsme šli zase na hokej a auto postavili kousek dál, abychom nemuseli platit za parkoviště. Takže ke stadionu se šlo pěšky no a jak pršelo, stalo se, že chodníky a silnice klouzali jak sviňa. Chodili jsme, jak tučňáci. Pár lidí uvízlo na mírném kopečku, když se chtěli dostat ze silnice na chodník :D Popošli, sjeli zpátky, popošli, sjeli zpátky a chytali se navzájem.
  Další skupina se zase snažila sejít z trochu většího kopečka na parkoviště, někteří to zvládli ve stoje, jiní chvíli stáli a pak je to donutilo si sednout a zbytek dokončit v sedě. Jiní, když to viděli, tak to vzdali a sedli si rovnou (a jeli).
  Když tak člověk zvedl hlavu od vratké země a rozhlédl se kolem, viděl jen lidi plácající se na ledě ve snaze dostat se na stadion :D

Stály jsme si tak ve frontě na lístky a najednou k nám přišel nějaký chlap a říká: chcete vstupenky? Tady je máte.... Takže vstup zdarma. To byla první věc :D Našly jsme si moc pěkné místo s hezkým výhledem, nad těma chlapama s počítačema a mikrofonama atd. to se později ukázalo jako velká výhoda.


...a tak začala hra
V druhé třetině jsme už prohrávali 3:0....
Běhěm přestávek se házeli puky na led...
Pak se uklízelo......Jezdila autíčka...A myyyy

Jsme si ZADARMO

Chytily:

balonek


a

Náramek


které rozhazovali ti páni s počítačema a mikrofonama....Miluju věci zdarma :D
Na začátku zápasu jsme si ještě s Ebony udělaly radost a koupily si Aces dres (nebudu vám říkat kolik stál, byste mě měli za cvoka :D) I když jí v podstatě cvok jsem...do hokeje.

Ale zápas celkově byla nuda, ani jeden gól, kluci se nějak flákali, nestříleli, puk si nedokázali ani udržet na hokejce, nechytali přihrávky, když už konečně vystřelili, netrefili branku.... byl to jeden z těch horších dnů. Ale i tak se mi tam líbilo.

Potom už jsme jenom já, Gabby a Ebony jely ke Gabby domů a tam chvíli seděly a povídaly si. Potom, že pojedeme do strip clubu, kde jsme byly na Silvestra :D. Co se mi nejvíc líbilo...měla jsem na sobě furt ten dres a nikdo mi neříkal, že ho ztrapňuju, ať to sundám, že je to trapný etc... nikdo se mě nevyptával, proč to mám jako na sobě??
  Naopak podle Ebony to prý bylo hot :D a u vchodu do klubu jsem skoro sklidila aplaus za to, že fandím Aceeees :D Pár kluků se zeptalo, jak jsme dopadli a popřáli nám ať máme great fun. A bylo jim líto, že jdeme nahoru do části ,,underage" :D

Tohle je přesně ten druh zábavy, který mám ráda. Nějaká ta večeře s kamarády, pak hokej a chvílu kulečník ve strip clubu, kde hraje hudba tak, že se stále můžete slyšet s ostatníma, zahrajete si kulečník, potkáte nové lidi a nepotřebujete k tomu ani alkohol, aby byla sranda.
  Možná si myslíte, že se mnou musí být nuda. :D Ale mě to prostě nebaví celou noc být někde, kde neslyšíte vlastní slovo, a jediné, co můžete dělat je pít a tancovat + možná - když se poštěstí - olizovat někoho, komu se zrovna zalíbím. Např. doma pro mě byla větší zábava oslava dědových narozenin, jak hopsání na diskotéce :D Neodsuzuju diskotéky, jen říkám, že to není my kind of fun.

Příští víkend jedeme do Fairbanks. To je město trochu víc ve středu Aljašky, 2. nejvetší. Tam už je větší zima. Jedeme v pátek, a tak doufám, že budu mít off celý den a nebudu muset s klukama na autobus ráno :D

Tož zatím ahoy!

Žádné komentáře:

Okomentovat