sobota 24. listopadu 2012

Díkuvzdání + fotky

Měla jsem off :) a celé díkuvzdání se dá popsat jen dvěma slovy: jídlo, postel. Nic jiného se totiž nedělalo :D 
  Samozřejmě se papal krocánek. Co mě teda překvapilo...oni k tomu ptákovi jí sladké přílohy. Nevím, jak se to všechno jmenovalo, dokážu říct jen krocana a uzené. Ostatní bylo něco jako žemlovka na slano, salát z ovoce a marshmallownů (nebo jak se to pise), uzené polité myslím, že karamelem. Pak různé dortíky atd. Bylo to sice zvláští, ale chutnalo mi vsechno. Hlavně krocánek. 
  Takže se jen jedlo, sedělo u krbu a povídalo. Pak mě začala bolet hlava a usla jsem na 2 hodiny. Po probuzení jsem šla zase do obyváku ke krbu a zase se jedlo a povídalo.Mezi tím nám hráli vánoční koledy a celá situace mi spíš připomínala Vánoce :D jen ten stromek a dárky chyběly.
  Myslela jsem, že článek o díkuvzdání bude delší, ale asi si všichni umíte představit jak jíme a ležíme na gauči, že jo? :D Hodím sem aspoň nějaké fotky z předešlých dní.
  Výlet do divočiny zaplacen. Snad to za těch 245 bucků bude stát za to.
Dneska ráno jsme byli zase bruslit na rybníku. Takové pěkné překvapení, když jsme tam viděli mega plac uhlazený rolbou :D a zadarmo! Tohle se nemůže vyrovnat veřejnému brusláku, kde víc brzdíte jak jedete, ani omylem. Rovná ledová plocha, velká, bez mantinelů bez lidí....ráááj.
Santa v obchoďáku


Československo :)
Hokejový trénink v obchoďáku


výhled z kuchyně

losík 


Přidat popisek

kousek oceánu

3 komentáře:

  1. Tak to je paráda ... moc ti závidím, možná i ty hory :) konečně bych se třeba naučila na snowboardu :D

    OdpovědětVymazat
  2. Výhled z kuchyně je suprový a losík taky! Nejsou nebezpeční, když takhle běhaj volně mezi barákama? Asi ne, páč by je tam jinak takhle nenechali, jen mě to napadlo, protože bych sama asi měla strach, kdyby tak velké zvíře potkala doslova na ulici.

    OdpovědětVymazat
  3. Myslím, že nebezpeční nejsou. Prý je tady normální potkávat losa na ulici :D když jsem šla kolem tak ne mě jen jeden koukal a druhý uplně ignoroval:D

    OdpovědětVymazat