čtvrtek 11. října 2012

Hokej, japonská restaurace, procházka, foto

  Je to docela těžké zapamatovat si všechno, co člověk chtěl napsat :D
Začnu víkendem. Měli jsme jít na hokej místní univerzity, ale nakonec to nevyšlo. Tak jsme se šli s rodinou aspoň projít na hřiště.
  Byli jsme na večeři v Japonské restauraci. Japoník nám vařil přímo na stole...to bylo dobré. I to jídlo. Steak, rýže a krevetí prdýlky nebo co to bylo :D


Chodím teď všude s rodinou, protože tu ještě stále neznám moc lidí. Pár kontaktů na ostatní holky mám. Ale ono to není tak jednoduché. Napíšu jedné, jestli chce jít ven. Ta řekne, že ano, ale nemá auto. Nakonec se nejde nikam. Pak píšu jiné, ta řekne taky ano, ale nemá řidičák a bydlí hodinu od Anchorage a nejspíš nebude mít odvoz. Další řeknou, že jdou někam do klubu. Ale můžu tam? Nemožu, neni mi 21 :D
  Ale moje rodina je naštěstí hodná a berou mě sebou, když někam jdou. Mají hodně známých takže chodí často návštěvy a mám ty jejich kamarády ráda. S jedním z nich jsme se dokonce bavili o historii Československa a o dřívější politice a o 2. světové. No občas bylo fakt těžké něco vysvětlit...hlavně tu část, proč k nám Rusáci poslali tanky :D.
  Včera mě vzali na hokeeeej. Led byl obarvený na růžovo :D už si ale nepamatuju přesný důvod. Alaska Aces prohrali 4:2 bohužel, proti Vegas. Ani se nedivím. Totálně je přestříleli. Aces se dostali před bránu a místo toho, aby vstřelili, přihráli a ztratili puk.Obrana taky nic moc. Např. č. 21.... vidí protihráče s pukem u mantinelu, jede k němu a nic...čekal až přihraje. No ale aj tak to supeeer. Dali nam zadarmo takové mlátítka (růžové :D) s nápisem ,,Go Aces!" O přestávce jsem si šla koupit cheeseburger. Paní u pultu mi nerozuměla a ptala se, jestli jsem z Něměcka. Asi mám německý přízvuk, protože nebyla první, kdo mi to řekl :D. Pak vycházím z fronty a co vidím? Malého kluka v českém hokejovém dresu a na zádech "68" Jágr. Samozřejmě jsem se jich hned musela jít zeptat, jestli jsou Češi :D. Nebyli, jenom nás prý jednou navštívili.


Když máte rádi hokej, ale nelíbí se vám ten hluk :D


  Ráno jsem se malé ptala, jestli se jí líbilo na hokeji. A říká: Ano líbilo. Bylo to otravné.
Já: takže se ti tam nelíbilo?
Ona: Ne, bylo to otravné
Já: A proč jsi teď říkala, že se ti to líbilo?
Ona: Ano, byli jsme na hokeji. Líbilo se mi to. :D
Moje angličtina snad není tak špatná, že bych v téhle konverzaci chybovala anebo jí nerozuměla :D
  A včera. To mě dostala. Chtěla ať jí něco podám z poličky. Jenže říkala jméno jakéhosi plyšáka. Tak jsem ji zvedla ať mi to ukáže. No a aby se líp držela, posadila jsem si ji na rameno. V tu chvíli si zas prdla tak silně, že jsem ten tlak vzduchu cítila na rameni. Položím ji na zem, začnu se smát, ona taky a po chvíli mi říká: hahaa I´ve got you! (haha mám tě).
  Hm se tomu strašně smála a řekla to tatíkovi. Prý: Tohle chování má po tobě... On: neee, já neprdím na lidi :D Takže má slovní zásoba se zas o něco rozšířila... o slovíčko fart - prdnout si.

5 komentářů:

 1. Ten led vypadá suprově, haha :D jinak s tou agenturou jak jsi jela, jaký na ní máš zatím názor?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S agenturou jsem spokojená. Jsou tam moc milí lidi a všechno proběhlo OK. :) Pohovor byl spíš formou přátelského rozhovoru a navíc přijeli oni zamnou do města :D

   Vymazat
  2. Myslím, že takhle jezdí každý se zeptat jak se tam máš, nebo myslíš v ČR? Mě jde spíš o to, aby se o tebe postarali i když budeš mít problém :/ protože zatím jsem úplně na každou agenturu slyšela jen špatný, když byly problémy ... a jak že se ta tvá agentura jmenuje?

   Vymazat
 2. JJ ještě před celým procese, když jdeš na schůzku s agenturou. Např. když jedeš se Student Agency, musíš jít ty za nima. Ale v mém případě agentura přijela za mnou :) A myslím, že tím, že jsou menší, se o nís i líp starají. Moje koo je dobrá. Pořádá tady srazy, píše nám jak se máme a tak. Ono spíš záleží hlavně na těch koordinátorkách než na agentuře. Americká agentura se jmenuje GoAupair a v ČR ji zastupuje Au-pair International CZ

  OdpovědětVymazat