čtvrtek 28. června 2012

Matchiiiing!

A je to tady. Ta chvíle, od které se mi můžou ozývat rodiny s malýma Američánkama :D. Na tento den čekám už od září, kdy jsem objevila první ,,au-pair v usa blog" :D
Navíc mi přišel takový milý e-mail z agentury :) Vlastně většina mailů od nich je milá :D
 Jinak děj od odeslání přihlášky byl asi takový:
- Přihláška se dostala do USA a prověřila se.
- Potom mi přišly odkazy na psychotesty a testy, co se týkaly starání se o děti. (Na pohovoru jsem dostala DVDčka a manuál).
- V testech pak byly otázky z dvd. Ale mohla jsem k tomu použít ten manuál, kde bylo vlastně to stejné co v těch ,,filmech" .... takže okeeej :D.
- Psychotest byl v češtině a odpovídalo se pravda/nepravda. Takže taky okeeej :D.
- No a pak už následuje matching :)

Babička mi pochválila řízení! A maminka mojí macechy taky! :D A moje maminka mi půjčí jejího poloautomata! ...Ona je na to její auto strašně háklivá :D ....a na víc... když jsem celá po tatínkovi, který je profesionální řidič, tak přece nemůžu být takový lempl, jak ,,pan z té nejmenované autoškoly" říkal.

Teď se dívám, kolik mám v tom textu smajlíků...já už je snad dělám místo teček :D.Takové auto chcu!


Dělám si srandu :D ..


Tož zatím baj baj3 komentáře:

 1. Ahoj,
  prosím tě, ty online testy a psychotesty byly časově omezené? A bylo k jejich vyplnění oprvadu nutné shlédnout ty DVDčka a přečíst manuál nebo se to dalo zvládnout "selským rozumem"?
  Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
  Milly

  OdpovědětVymazat
 2. Ahooj, nene nebylo to omezené a myslím, že ani ty dvd nemusíš vidět všechny...stačí říct, že jo :D. Dostaneš totiž k tomu ještě jeden manuál a vše co je v dvd najdeš v manuálu...Agentura mi poslala ty testy na mail takže jsem to mohla dělat jak dlouho jsem chtěla a všechno si najít. A psychotest je jen stylem pravda/nepravda...hlavně se nesmí odpovědět ANO na ,,Chtěli byste si skočit padákem?" ..test to prý vyhodnotí jako velmi rizikové chování :D

  OdpovědětVymazat