čtvrtek 22. prosince 2011

Před začátkem

Ahooj, :-) už dávno jsem rozhodnutá, že po maturitě poplavu letadlem za oceán (však je to jenom na druhé straně světa). Nechtěla jsem tento blog zakládat moc brzo, ale nějak to nemůžu vydržet :D. Nejradši bych hned teď oběhala všechny úřady a lidi a vyplnila všechny papíry a natočila ne video, ale seriál... jen je tu malý detail. Je mi teprve 18, mám před maturitou a za volantem nejsem člověk, ale zbraň hromadného ničení s očima, nohama a rukama.
  I když se nemůžu ještě naplno vrhnout na přihlášku a všechno to honění kolem, napsala jsem aspoň do SA, že teda ahoj, tady su a mám zájem o hlídání malých amerických dětiček.


V září dostala jedna autoškola moji přihlášku a to auto, ve kterém jezdím mě nemá rádo a já jeho taky ne. Pánovi, co sedí vedle mě mívám chuť...omlátit hlavu o palubní desku, (je na mě zlý a křičí) ale podle něj je mi všechno jedno a jsem prý hrozný flegmatik. Kdyby pán tušil... Přesto se dokázu ovládat, což mě těší :). 


Jinak teda - jak jsem říkala - mám před maturitou... na střední veřejnoprávní škole TRIVIS v oboru veřejnoprávní ochrana. Svoji dalekou budoucnost si představuju jako službu pro policii ČR, hlavně kdyby se mi povedlo dostat na kriminálku, to by bylo nejlepší :D


Nedávno se mi stalo, že jsem o svém výjezdu kousek za Evropu začala pochybovat a dostávala zase názor, že nejdřív vysoká. Kdybych zase začala takto přemýšlet, kopnite mě. Na VŠ chci, ale až později.
Jo a taky jsem si vyřídila nový pas, sežral mi 600 CZK... ale po novém roce to prý má být ještě dražší.


Pro dnešek to je vše, doufám, že vás tu nebudu nudit (to velmi doufám) veselé Vánoce, šťastný Nový rok, bez kocoviny a tak a PS: seriál The Big Bang Theory je genialni :D  

3 komentáře:

  1. Mám to stejně jako ty.. :) Taky před maturitou, taky se snem, že v USA to bude všechno lepší, a že JÁ jsem to, na co tam čekají :D:)

    OdpovědětVymazat
  2. Nejsi z Jihlavy? :-) a TBBT je nejlepší!! :D

    OdpovědětVymazat
  3. Z Jihlavy nejsu, ale chodím sem do školy. Přes týden tu bydlím :D jinak jsem ze Znojma. Taky si fanoušek TBBT ? :D supeeeer :D A ty jsi z kama?

    OdpovědětVymazat